Milí klienti!

Řeknu vám pár slov o sobě.

Narodil jsem se v Mělníku v Československu. Od dětství se zajímám o historii. To mě fascinovalo. Proč a jak se věci dějí, které ovlivňují naše životy. Proto jsem se rozhodl studovat historii na Univerzitě Karlově v Praze. Získal jsem magisterský titul v oboru historie a archivnictví.

Během studia jsem dělal vše pro to, abych zlepšil své jazykové znalosti, studoval a pracoval v zahraničí. Cestoval jsem, pracoval jsem a studoval ve Spojeném království (1992), ve Spojených státech (1994-1995) a ve Španělsku (1998). Jednalo se o nejlepší školu s rodilými mluvčími, kteří byli v „reálném“ prostředí a znali cizí země, jejich kulturu, zvyky a zvyky.

Pravděpodobně jsem se zamiloval do cestování. Do cestovního ruchu jsem nastoupil téměř okamžitě po mém vysokoškolském studiu. V roce 1998 jsem se rozhodl založit vlastní firmu Empire Tours. Jsem rád, že mohu představit všechny své znalosti a zkušenosti jako průvodce.

Chtěl bych vám dát představu o evropské kultuře a historii. Mnoho věcí, které se dnes stalo, začalo v minulosti, jsem tu, abych vám ukázal proč a jak.

Václav