Můj původ / Genealogický výlet

Objevíte svou minulost. Je to velmi silná zkušenost cítit a vědět, odkud pocházíte. My Ancestry Trip je vyroben podle vašich individuálních potřeb.

Genealogický výlet je rozdělen do dvou částí. Tyto dvě služby mohou být poskytovány samostatně. Můžete také využít naši novou službu Jdi a vyfoť.

Prvním krokem je provedení základního genealogického výzkumu v České republice. Druhým krokem je připravit si vlastní cestu dle výsledků vašeho genealogického výzkumu v České republice nebo v jeho blízkosti / Rakousko, Německo, Polsko.

Genealogický výzkum by trval asi 3 měsíce. Spolupracujeme s partnerem, genealogickým expertem Davidem, který se zabývá genealogickým výzkumem v České republice již více než 20 let. Na základě svého výzkumu obdržíte základní dokument o svých kořenech ve 2 generacích v angličtině. Dokument musí obsahovat 10-20 stran.

Druhým krokem, Můj Původ Výlet, je vytvořit si vlastní cestu autem nebo minivanem. Navštívíte místa podle výsledků vlastního genealogického výzkumu. Vaše přání nám můžete poskytnout podle svého přání, a to i v případě, že svého Davida nepoužíváte pro svůj výzkum.

Pro lepší pochopení tohoto procesu sledujte toto krátké 1 minutové VIDEO.

Všichni jste byli vynikající a super užiteční. DĚKUJI!!!! Václav byl SUPER – naučili jsme se historii, kulturu a kontext toho, co jsme zažívali…. jeho dějinné lekce byly FABULOUS !! Ubytování, ponoření do oblasti Domažlic a přenocování zde… .. všechno bylo perfektní! Václav byl také mimořádně důležitý jako náš tlumočník, protože naše znalosti češtiny byly minimální … a byl s ním taky hodně zábavy! Naučil jsem se mimořádně o místech a historických dobách mých rodinných předků… a co to znamenalo pro ně, aby opustili tuto krásnou zemi pro Manitowoc, Wisconsin – tento výlet byl výletem celého života…. A Patricia, v kanceláři, byla úžasná… .. Všechny detaily byly zřízeny a pokryty. Nikdy se neobávaly žádné podrobnosti, protože Patricia se vždy ujistila, že jsme znali všechny podrobnosti o všech aspektech naší cesty. DĚKUJI!!!“ B. Z. a L. F., prosinec 2015

Ceny jsou smluvní, dle rozsahu služeb. Napište nám!