Praha jako výlet po plavbě po Dunaji

PRAHA je skvělou destinací pro cestovatele, kteří cestují do města Danube Cruise. Do Prahy není možné jet lodí. Nabízíme Vám transfer autem nebo minivanem z vaší plavby do Prahy s velmi příjemným výletem na vaší cestě.

Přijďte do Prahy a naplánujte si pobyt v tomto krásném městě výběrem jednoho z následujících výběrů z našich webových stránek.

Naše doporučení pro přepravu z / na výletní plavbu závisí na tom, kde je vaše plavba.

Start / Konec v Norimberku, Řezno: Karlovy Vary

Doporučujeme navštívit Prahu přes KARLOVY VARY. Karlovy Vary jsou lázeňským městem jako žádný jiný. V 19. století se stala oblíbenou turistickou destinací. Stále zachovává atmosféru staré rakousko-uherské monarchie. Město je známé také Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary a populárním českým likérem Becherovka. Můžete si zde zakoupit slavné Karlovarské oplatky, které vznikly ve městě v roce 1867.

Start / Konec v Pasově, Vilshofen: Český Krumlov

Doporučujeme navštívit Prahu přes ČESKÝ KRUMLOV (dědictví UNESCO). Český Krumlov je malebné historické město s úžasným hradem postaveným pánem z Rožmberka (1302-1602) as malebnými středověkými uličkami. Můžete to vidět za den nebo v noci, obojí by bylo magickým zážitkem. Důrazně doporučujeme, abyste tam strávili noc nebo dvě.

Start / Konec ve Vídni, Budapešti: Bratislava

Doporučujeme navštívit Prahu přes BRATISLAVA (hlavní město Slovenska). Bratislava je jedním z nejstarších měst v Evropě. Keltové zde žili před staletími. Jednalo se o korunovační město maďarských králů. Bratislava je jedním z nejmladších evropských měst jako hlavní město.